Не залишимо вірусам шансу
Осінь – час простудних захворювань і ГРВІ. Це завжди малоприємна перспектива, а особливо в умовах пандемії COVID-19. Саме тому зараз як ніколи нашому імунітету потрібна підтримка
Чудова трійка
Віруси потрапляють в організм людини повітряно-крапельним і побутовим шляхами: осідають на слизових рота, носа, очей і починають їх атакувати. Потужність цієї атаки залежить від того, як поведе себе імунітет. Якщо він знаходиться в стані бойової готовності, значить, хвороба пройде швидко і легко. Якщо йому не вистачить сил тримати оборону, тривалого лікування та ускладнень не уникнути.
Як допомогти імунітету? Це не так складно, як здається. Вітамін С (або аскорбінова кислота), про який чуємо з дитинства, найперша «швидка допомога». Дослідження показали, що він допомагає пригнічувати процес розмноження вірусів і підвищує опірність до вірусів і бактерій, стимулює вироблення інтерферону і імунних клітин. А попутно виконує багато корисної роботи: виводить з організму токсини і шлаки, регулює процес метаболізму, відновлює проникність капілярів, поліпшує сон, апетит і самопочуття.
Дія вітаміну С посилюється, коли до нього приєднується цинк. Якщо вживати його в профілактичних цілях, він знижує ризик вірусної інфекції. Якщо хвороба вже почалася, полегшує симптоми і скорочує тривалість захворювання – на думку вчених, практично в два рази. Цинк пригнічує ріст вірусів і процес їх розмноження в горлі і верхніх дихальних шляхах. Крім цього, він дуже корисний при лікуванні шкірних захворювань – діатезу, акне і навіть псоріазу, активує роботу дуже багатьох ферментів, необхідних для перетравлювання і засвоєння їжі, а також вироблення колагену, що вкрай важливо для здорової і красивої шкіри.
Серйозна підмога для імунітету – вітамін D. Дуже довго вважалося, що його головна властивість – зміцнювати м'язи і кістки. Але вчені помітили: у людей, у яких відсутній дефіцит цього вітаміну, сезонні застуди і вірусні інфекції зустрічаються рідше і протікають легше. Для цього достатньо приймати його хоча б у міжсезоння – окремими курсами. А ще він допомагає регулювати артеріальний тиск і серцебиття і прискорює процес схуднення у людей з надмірною масою тіла.
Три в одному
Поповнити запас необхідних речовин можна, якщо ретельно продумати свій раціон. Багато вітаміну С, як відомо, міститься в цитрусових, смородині, полуниці, солодкому перці, дині, шпинаті, кольоровій капусті, корені селери. Вітаміну D достатньо в лососі, тунці, скумбрії, печінці тріски, коров'ячому молоці, сирі, яєчному жовтку, грибах. Джерело цинку – твердий сир, яблука, морепродукти, імбир, морква, пшеничні висівки, бобові. Проблема лише в тому, що корисні речовини засвоюються в невеликих кількостях (наприклад, цинку – тільки 30%), яких для нас недостатньо.
Вирішити проблему можна за допомогою вітамінних комплексів. Один з таких продуктів – Аскорвіта, що містить денну дозу вітамінів С, D і цинку. Достатньо однієї таблетки, аби імунітет був на висоті.
Аскорвіта – правильне рішення для тих, хто піклується про своє здоров'я.
Аскорвіта
Ваш максимальний захист!
денна доза вітамінів С, D та цинку
Click to order
Оформити замовлення
Total: 
Payment method
На правах реклами. Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.
Інтернет-магазин товарів для краси та здоров'я - Айфіто. Ознайомитися з усім асортиментом інтернет магазину Айфіто можна на сайті ifito.com.ua

Виробник: ТОВ «Натур Продукт Фарма Сп. З.о.о.» (Natur Produkt Pharma Sp.z.o.o.), 07-300 Острув Мазовєцка, вул. Подсточистко 30, Польща
Імпортер: ТОВ «БАД-АЛТАЙ», Україна, м. Київ, пров. Балтійський, 20А
Адреса для прийняття скарг споживачів: Україна, м. Київ, 04073, а/с 31 (для ТОВ «БАД-АЛТАЙ»).
Гаряча лінія 0800 508 31 90 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).
Сreated by Level Media