Вітамін, який відповідає за все
У період сезонних ГРВІ ми мріємо про чарівну пігулку, яку можна прийняти – і одразу вилікуватися. Особливо ця тема актуальна зараз, коли світ накрила пандемія COVID-19. На жаль, такого засобу поки що не вигадали. Але є інший– не чарівний, однак цілком дієвий, про який ми або забуваємо, або ставимося до нього скептично. І дарма, адже він в прямому сенсі цього слова відповідає за якість нашого життя
Зміцнює, покращує, захищає
Йдеться про старий добрий вітамін С або аскорбінову кислоту. Вперше його стали застосовувати в лікувальних цілях в середині XIX століття. Аби моряки британського королівського флоту не страждали і не вмирали від цинги (хвороба, що характеризується кровоточивістю ясен і випаданням зубів, анемією і ламкістю кісток), в їх раціон почали додавати сік лимона і лайма.
Насправді лікар, якому в голову прийшла така думка, діяв «про всяк випадок». Але це спрацювало! Цинга відступила. Справа в тому, що вітамін С приймає безпосередню участь в синтезі колагену – білка сполучної тканини, який входить до складу сухожиль, кісток, зубів і кров'них тілець. А крім того, сприяє засвоєнню організмом заліза.
У 1933 році вітамін С синтезували в лабораторії. З тих пір він став найбільш уживаним вітаміном у світі. Адже виявилося, що його вплив на організм не обмежується перерахованими вище можливостями. Він прискорює процес загоєння ран, покращує сон, підвищує апетит, бере участь в синтезі норадреналіну і антистресових гормонів-кортикостероїдів, захищає ДНК від руйнування вільними радикалами і покращує доставку кисню до клітин, знижує ризик розвитку тромбів в судинах, виводить токсини, сприяє розщепленню жирових тканин і уповільнює процеси старіння.
Але, мабуть, одна з найголовніших його функцій – зміцнює імунну систему, захищаючи організм від бактерій і вірусів.
Тримаємо баланс
Усе це можливо тільки в тому випадку, коли аскорбінової кислоти достатня кількість. На жаль, людський організм не може самостійно синтезувати вітамін С. Точно так же, як і накопичувати його про запас. Тому поповнювати його запаси треба регулярно – за рахунок харчування.
Вітаміном С багаті цитрусові – лимони, апельсини, грейпфрути, лайми. Багато аскорбінової кислоти в дині, полуниці, смородині, калині, шипшині, помідорах, брокколі, зеленому й червоному перці, білокачанній та цвітній капусті.
Щоб забезпечити добову дозу аскорбінової кислоти, треба з'їдати певну кількість продуктів. Норма залежить від статі, віку і кліматичної зони проживання. В середньому – 90 міліграмів, максимум – 2000 міліграмів (для спортсменів, людей, які ведуть дуже активний спосіб життя або мають шкідливі звички – курять чи вживають алкоголь).
На жаль, далеко не всі стежать за своїм харчуванням. У таких випадках ідеальний вихід із ситуації – продукт Аскорвіта. Він містить не тільки добову дозу вітаміну С, але і вітаміну D та цинку, які в міжсезоння особливо необхідні для підтримки життєвих сил і підвищення імунітету.
Аскорвіта
Ваш максимальний захист!
денна доза вітамінів С, D та цинку
Click to order
Оформити замовлення
Total: 
Payment method
На правах реклами. Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.
Інтернет-магазин товарів для краси та здоров'я - Айфіто. Ознайомитися з усім асортиментом інтернет магазину Айфіто можна на сайті ifito.com.ua

Виробник: ТОВ «Натур Продукт Фарма Сп. З.о.о.» (Natur Produkt Pharma Sp.z.o.o.), 07-300 Острув Мазовєцка, вул. Подсточистко 30, Польща
Імпортер: ТОВ «БАД-АЛТАЙ», Україна, м. Київ, пров. Балтійський, 20А
Адреса для прийняття скарг споживачів: Україна, м. Київ, 04073, а/с 31 (для ТОВ «БАД-АЛТАЙ»).
Гаряча лінія 0800 508 31 90 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).
Сreated by Level Media